• En
 • ساعت : ۱۶:۴۴:۲۲
 • تاريخ :
   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ 
 • کد خبر : ۱۶۴۶۴۰
دیدار سرپرست پست استان هرمزگان با فرماندار شهرستان سیریك
عبداله عبدلی، سرپرست پست استان هرمزگان با احمد جمالدینی، فرماندار شهرستان سیریک دیدار و در مورد مسائل و مشکلات و همچنین ارتقاء پست شهرستان سیریک گفتگو نمود.

دیدار سرپرست پست استان هرمزگان با فرماندار شهرستان سیریک

عبداله عبدلی، سرپرست پست استان هرمزگان با احمد جمالدینی، فرماندار شهرستان سیریک دیدار و در مورد مسائل و مشکلات و همچنین ارتقاء پست شهرستان سیریک گفتگو نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل پست استان هرمزگان، امروز مورخ یکم مرداد ماه جاری دیدار سرپرست پست استان هرمزگان با فرماندار شهرستان سیریک در مکان دفتر مدیریت پست استان برگزار شد.

 ابتدا سرپرست پست استان ضمن عرض خیرمقدم و تشکر از حضور فرماندار شهرستان در محل اداره کل پست استان هرمزگان، شرکت ملی پست را یکی از ارکان مهم و حساس در بین دستگاه های خدماتی کشور دانست و گفت: پست می تواند در راستای خدمت به مردم و تعامل با ادارات و نهادها، خدمات مناسب را به مردم عزیز کشورمان ارائه دهد و نقش مهمی در کاهش تردد و هزینه ها  ایفا نماید، بخصوص در شرایط کنونی که خدمات متعددی به این شبکه واگذار شده و این رسالت را سنگین و گسترده تر از گذشته نموده است.

عبدلی در ادامه ضمن ارائه گزارش عملکرد پست استان، آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری و رفع مشکلات در حوزه پستی شهرستان سیریک اعلام نمود و اظهار امیدواری کرد که تلاش های شبانه روزی کارکنان خدوم پستی منجر به ارائه خدمات قابل قبول و در خور شأن مردم شریف شهرستان مذکور گردد.

در ادامه جمالدینی ضمن تقدیر از اقدامات و خدمات پست شهرستان و تمام تلاشگران این عرصه، به بیان برخی از مشکلات پرداخت.

وی خواستار ارتقاء دفتر پست سیریک به اداره و رفع مشکلات پستی در شهرستان سیریک شد و بر همکاری هر چه بیشتر فرمانداری و دستگاه های ذی ربط شهرستان با پست تاکید داشت.

شایان ذکر است فرماندار شهرستان سیریک در معیت سرپرست اداره کل پست استان هرمزگان، واحدهای مختلف پست استان هرمزگان را بازدید نمودند و در جریان فرایند ارائه خدمات پستی قرار گرفتند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  فارسی

  آخرین بروزرسانی سایت : 1400/02/26 08:10
  V5.5.5.0